Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ielektros

    senior tag

    válasz M@trixfan #23068 üzenetére

    "Nem annyira alaptalan dolog ám a winfosozás" Ja lehet, hogy nem alaptalan ellenben gyerekes. Mar a Windows 98-as idokben is ciki volt. Egy apple topikban meg szerintem meg cikibb....

    "Általában hálózati dolgok miatt, ahol,egy egyszerű megosztást képtelen meglátni, illetve beléptetni. "

    Ismerem en is az MS termekeit egesz melyen es mondjuk pont a halozati infrastruktura management, jogosultsag kezeles etc. teren nincs masik oprendszer ami a kozelebe erne egy Windows-os alapu halozatnak. De ebbe kar is belemenni. Ha a sysadmin nincs a helyzet magaslatan akkor mindegy milyen alapu a rendszer.

    Az, hogy kategorikusan kijelented, hogy azert rossz mert van registry es dll struktura, hat ez kicsit "lyukas" ebben a formaban. Ilyen dolgokrol kilometer hosszu listat lehetne irni amiben az OSX merfoldekre van lemaradva az MS termekeihez kepest.

    "Ugyan én nem szoktam így nevezni hanem ha éppen olyan van akkor az egész MS-t szoktam elküldeni bizonyos helyekre :)"

    Ezt szerintem mindannyian csinaljuk csak van amikor Torvalds-ot hozom szexualis kontextusba valamelyik felmenojevel van amikor Jobs-ot es van amikor Gates-et. De kategorikusan egyiket sem nevezem at szarra. Az inkabb csak engem minositene nem az emlitett rendszert.

    Most ezt ne kezdjuk el itt komolyabban kar lenne a topikert :DDD
    En is reagaltam aztan itt zarjuk is le ha nem gond.

Új hozzászólás Aktív témák