Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aszpirin

    senior tag

    válasz lypen99 #118628 üzenetére

    Attól függ mire. Használni biztosan tudod majd, azokkal a szoftverekkel, amikkel addig is használtad, az addig használt verziókkal. Új programok feltelepítése vagy meglévő programok upgrade-je azonban az idő múlásával egyre rizikósabb lesz, szóval tertsd majd meg az eredeti dmg-ket, hogy ha upgrade után nem megy valami, akkor vissza tudd tenni a régebbi verziót. Ha nagyon beleviszed a korba, akkor az internetes dolgok is akadozni kezdenek majd, mert az interneten is jönnek-mennek a technológiák, amire nem biztos, hogy már elég lesz a régi böngésző...
    Én 9 évig használtam egy 2009-es iMac-et, amitől végül azért váltam meg, mert a rátelepített PLEX szerver nem vitte a 4K-s videókat. Most egy 2017-esiMac-ről írok, amin az utolsó a Ventura, tehát még 2 évig supportált lesz, szóval addig még biztosan tartom... egyébként van már egy 2023-as 14 colos M2-es MBP-m... De ilyen böngészésre, zenehallgatásra (Qobuz/Roon/külső DAC/ fejhallgató) stb. még mindig jobban szeretem a régi 27 colos inteles iMac-et. Alig érezhetően lassabb, cserébe NAAGY a és csodás képernyője :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák