Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Skylake-

    addikt

    válasz Szabi® #111179 üzenetére

    Istenem de utalok arrol veszekedni, hogy mit jelent az esztetika.

    Miert ? MIERT MONDOD EZT ? miert gondolod ezt ? Szerinted ha valaki elmegy es vesz egy design lampat az etkezo az asztal fole, akkor ott valami baj van ? Ember, neki az tetszik. Ranez es arrol erzi azt, hogy ezt meg szeretne venni. Ennyi. Mirol beszelsz ?
    Komolyan egy forumon kell elmagyarazni egy (feltehetoen felnott) embernek, hogy tárgyaknak van eszetikai erteke is ? Es erre nagyon sokan vevok ? Mert sok embernek fontos, hogy milyen esztetikaju dolgok veszik korbe ? annyira magyar...
    Fogadd mar el, hogy nagyon sokan nem penz alapjan dontenek dolgokrol, hanem igenyek alapjan. Ha nekem az az igenyem, hogy olyan lightning kabelt akarok venni ami esztetikailag a leginkabb tetszik (nomad) , akkor erdekel, hogy van kabel fele annyiert is ? Fogadd el, hogy nem mindig ez dont es az alapjan veszek kabelt, hogy melyik tetszik, melyiket talalom megbizhatonak, melyik az amelyik harisnyazott mert mondjuk nekem ez fontos esztetikailag, ilyenek. Es full nem erdekel, hogy van olcsobb kabel, OLYAN olcsobb kabel ami megfelel azoknak az igenyeknek amilyen kabelt szeretnek, annak ez felel meg. Nekem az egvilagon semmi bajom, nem kompenzalok semmit. Veszek egy olyan kabelt, amelyikrol azt erzem, hogy "ezt szeretnem megvenni". Miert nehez elkepzelni, hogy masok meg laptopot vesznek igy, vagy telefont ?

    [ Szerkesztve ]

    "Homie, I get up I run my shit, Really, I don't give a fuck "

  • Parson

    addikt

    válasz Szabi® #111179 üzenetére

    ‘Csak a dizájn miatt venni, ott már inkább valami komplexus lehet a háttérben.’

    Én vettem egy M1 Air-t. Szinte alig kapcsolom be. Nekem mégis bejön ez, amikor bekapcsolom, akkor tetszik úgy, ahogy van. Kvázi puszta esztétikai élmény miatt vettem. Mert megtehetem. Ez nem komplexus, egyszerűen nekem ez a realitás. Munkára a legújabb Lenovo Workstation-ök úgyis helyben vannak… ennyit erről.

    [ Szerkesztve ]

    ───────────── P r o / E N G I N E E R ─────────────

Új hozzászólás Aktív témák