Új hozzászólás Aktív témák

  • joey04

    titán

    Sziasztok!

    Van egy 2014-es mbp gépem (2.6 GHz-es modell). Az a bajom vele, hogy van néhány weboldal, ami röcög rajta. 2 példa: [link] és [link]

    Előfordul több is, de ezt volt a 2 utolsó, azért ezeket írtam. Nem konyítok a dologhoz, de megnéztem a tevékenységfigyelőben, hogy a proci az, amit nagyon terhel, és ez az asztali pc-n is így van, csak ott nem érezni semmit, mert egy jóval erősebb konfig (ryzen 3600, 5700xt, 16 gb ram), de winen csekkolva még a 3600 is észlelhetően jobban terhelve van, mint más weboldalak görgetésénél, ha csak pár százalék is az ugrás, mivel erős a vas. Kérdésem, hogy erre csak egy erősebb gép a megoldás? Több böngészővel is próbáltam. Csak azért nem cserélnék gépet, de valamikor jövőre igen. Még képlékeny, lehet hogy dobom az asztalit és iMac, iPad kombóra váltok, lehet marad az asztali és újabb mbp lesz, vagy szimplán csak valami macbook pro de monitorra kötve, de akár mac mini is lehet. Nem is ez a lényeg, hanem hogy mi az a minimális konfig (legyen az iMac, mini, mbp, vagy air) aminél már nem ütköznék ilyen problémába? Elmennék kipróbálni az újabb gépeken hogy mennek ezek az oldalak, de a mostani helyzet miatt nem jutok el istyle-ba, vagy hasonló helyekre.

Új hozzászólás Aktív témák