Új hozzászólás Aktív témák

  • Drughi

    addikt

    Lenne még pár kérdésem.
    Átolvasva sok fórumot, meg sok hazsnos és ajánlott oldalt már egyre ismertebb számomra az osx és a macbook.
    Ha minden jólmegy 2-3 hét és énis belépek a klubba.

    Szóval a kérdések:
    Milyen hosszú a macbook pro töltőjének a kábele?
    Asztalon használva nekem a mostani gépemnek olyan 1,2-1,4 méter hosszúságú kábelre van szükség és a videókat elnézve nem biztos, hogy ekkora van-e a macbooknak.

    OS X-nél hogy megy az Upgarde? Megveszem a macit snow leoval, de ha jön ki az új "lion" rendszer, akkor updatelhetem a gépet rá, vagy mint microsoftnál megvehetem a boltba?

    Olvasgattam a bootcampról. Valószínűleg szükségem lesz rá 1-2 program és játék miatt, egy 50-70gb-os win7 partícióra. Olvasva a fórumot, nem olyan nagy ördöngősség megoldani.
    Az osx telepítőlemez (amit hogyan csinálok meg?) felteszi a szükséges drivereket, vagy azt majd össze kell vadászni?

    Ha megjön a gép, előretelepített osx-szel, akkor mint winnél csinálni kell egy lemezt, hogy később is visszapakolhassam a rendszert? Vagy ez hogy működik almáéknál?

    Illetve előre gondolkodok és eszembe jutott, hogy korábbi thinkpademnél 2nd hdd caddy-t használtam az optikai helyett. Hasonlót tervezek majd itt is a későbbiekben.
    Ebay tele van szerencsére, baráti áron. Minden 13 és 15ös mac modellhez jók a caddy-k vagy ez változó és minden évjáratúhoz más kell?
    SSD menne majd bele és kívülre egy külső iró/olvasó.

    Előre is köszönöm a segítséget.

    Pixel 7a

Új hozzászólás Aktív témák