Új hozzászólás Aktív témák

  • #24334592

    törölt tag

    üdv mindenkinek :)

    a mai nappal (hihetetlenül) boldog tulaja lettem egy 13"-s mac pronak. 2.5 év masszív iphone 4s nyomkodás után úgy döntöttem, h belevágok (picit félve, hisz új és ismeretlen volt nekem a mac-es notik világa) és ezalatt pár óra alatt,míg használatba vettem, teljesen rabul ejtett :Y

    igazából pont olyan zseniális mint az iphone. Nem. Még jobb. Minden ott ahol lennie kell, bár megszokást igényel a pc-s világhoz képest, hogy logikusan van felépítve és minden kézreáll...Tetszik az eszméletlen üzemidő, a könnyűsége, a nagyszerű kompatibilitása az iphone-nal, kellemes írni rajta, elég gyors. Egyelőre ezek tűntek fel.

    Nem igazán értek az árakhoz, 750 frankért adta oda egyik ismerős (október eleji vétel. Kb. 195k huf lehet). Igazából nem is érdekes, mert minden pénzt megér a felhasználóbarát működése miatt.

    Én sosem értettem a mac-et vásárlókat (volt pár gamer pc-m, ultra notim, asztalik hada) és elég volt 1x megnyomkodni egyik haverom mac-jét, h eldőljön, ilyen kell :)

    lesz mit visszaolvasnom a topikban úgy látom. Igyekszem nem túl balfasz kérdéseket feltenni :B

Új hozzászólás Aktív témák