Új hozzászólás Aktív témák

  • Ragnar95

    nagyúr

    válasz Cheesus #23301 üzenetére

    Minden Pronál fekete a keret, ezen szerintem sehogy sem fogsz tudni változtatni, mert emlékeim szerint az összes modellnél egyben van a keret és a kijelző, de majd ielektros kolléga kijavít, ha tévednék, ő itt a hardveres szaki :K
    Mondjuk én a helyedben nem áldoznám be az ízlés oltárán a felhasználói élményt és hardvert, de hát ízlések és pofonok.
    TBMC: teljes mértékben egyetértek veled, szerintem a Mac felhasználók elég nagy része váltott a sokkal jobb felhasználói élmény és stabilabb működés miatt Macre windowsról. Persze van, aki azt állítja,h stabilan fut nála a windows, de ők általában vagy a power userek vagy akik kb semmit nem telepítenek a gépre, de ha nem vagy power user, akkor idővel úgyis bekapsz valami vírust windowson, ami belassítja a gépet/ellehetetleníti a működést is esetleg és ez Macen egyszerűen nincs meg, itt a legkevésbé hozzáértők sem tudják "tönkretenni" a rendszert, mert hagyják, hogy ilyen-olyan vírusok maguktól feltelepüljenek, esetleg a tudtuk és megkérdezésük nélkül felmásszanak a gépre...De hát ízlések és pofonok, nem mindenkinek jöhet be az OSX sem :))

    [ Szerkesztve ]

    Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

Új hozzászólás Aktív témák