Új hozzászólás Aktív témák

  • Aszpirin

    senior tag

    válasz Parson #114152 üzenetére

    Bocs, igen. 24 colosak. És elnézést, hogy megadtam a képarányt, hogy ne kelljen utánanézni/kiszámolni :U

    Nem Apple-hez vettem őket, hanem a windows-os munkaállomásomhoz, ezért az Apple speckókra nem figyeltem. iMac-em volt csak korábban, amikor megvettem az Airt, már megvoltak az Eizók.

    Mégegyszer: a Mac-ek is támogatják a külső kijelzőket, sőt, van, amelyikhez kell (mac mini, pl.) Az említett másik fórumban is megpróbálták megmagyarázni, hogy én vagyok a hülye (trmélem nem gond, ha belinkelem).. Vegyek olyan monitort, ami jó az Apple-hez. DE: Ha a Windows meg tudja oldani pl. az éles betőmegjelenítést, meg tudthatná a macOS is - ha akarná. Szerintem nem akarja.

    Mindegy, elvagyok. A monitorokat pedig (egyelőre) nem cserélem le, mert azok a munkához vannak elsősorban (ami Windows-on folyik, ami tökéletesen néz ki), és nem is voltak éppen olcsók, tehát tuti bukás lenne... Jó lenne, ha olyan nagyszerű lenne rajtuk a masOS képe is, mint a windowsé, de megszokható... és szerencsére a Macbook Pro az hobbicélokat szolgál (ergo: csak vitte a pénzt, nem hozza :D )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák