Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akooos

    veterán

    válasz Aryon87 #47332 üzenetére

    Én csak azt nem értem, hogy miért vicces egy, a technológiából adódó, ismert probléma egy minimum 500 órán át folyamatosan ugyan azt mutató készülék esetében.
    Nekem a V10 hamarabb beégett az IPS!!!!!! kijelzőjével, mint a Note, amit azért jóval többet használok. A V10 3 hetesen kezdett el szellemképesedni. A végére már ott tartott, hogy 5 perc után ráég a kijelzőre bármi.

    Quqesz: nem mondok egyelőre semmit, de esélyes, hogy jól tudok járni otthon is. Persze az infrastruktúra és az 5 perces ügyintézések(bármilyen hivatalban) nagyon fog hiányozni. Ja meg az amazon... megrendelek hétfő este valamit, kedd reggelre itt van hibátlan állapotban:D ezt nagyon bírnám otthon is.

    [ Szerkesztve ]

  • vodrosjozsi

    őstag

    válasz Aryon87 #47332 üzenetére

    Huha, de megijedtem aranyapám :DDD
    Mond el mi azon a vicces, hogy október elsejétől éjjel-nappal megy a videó és emiatt égett be?
    Ez panel hiba, kicserélik ingyen. Másnál meg bszphtd pl pont te a g5-el, mégse fényképeztem le minden nap egy telefont, hogy ez milyen kaki mert beégett.
    Mindig ezzel jösz, hogy beég miközben ez nem a telefon hibája és talán az egyetlen számottevő negatívum.
    Másnak is beégett, nekem is. Hu de nagy dolog.
    Vérbeli sértésnek nem gondolom csak röhejesnek tartom, hogy ez neked vicces.
    Most te szívtad mellre, nem én. Nyugi van. :))
    Azért is akadtam fent rajta mert kbszttl
    uncsiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák