Új hozzászólás Aktív témák

  • zombinyul

    addikt

    válasz Aryon87 #36276 üzenetére

    Ebben a videóban rosszul teljesített a 7. A többiben jobban teljesít, annyival, hogy elverné az OP5-öt.
    De mindegy is, biztos vagyok benne, hogy stabilitásban, és támogatottságban sosem fog egy iPhone szintjére felérni egy ilyen rizsüzem. Hasonlítsuk össze a két modellt 1-2 év múlva. :P
    És valóban, sosem próbáltam. De te sem az iPhone-t, mégis mindig teliszàjjal fikàzod. Nekem legalább Androidos tapasztalataim vannak, míg neked fogalmad sincs arról, milyen az iOS hosszútávon.
    A divatmajmok meg nem érdekelnek. Engem olyan emberek vesznek körül, akik azért használnak iPhone-t, mert bevált nekik, mert szeretik. Ahogy én is (annak ellenére, hogy számos Androidos telefont is elismerek, és szeretek). Arról nem is beszélve, hogy manapság szerintem egy csúcs S szériás Samsung is van annyira "raj", mint egy iPhone. Ezzel az erővel az S7/S8 tulajok is divatmajmok. :)

    droid16: MINDENT másoltak. Hátlap, gombok elrendezése, némítógomb, de még a bemutató menete is. Csaltak a zoommal, csaltak a szintetikus teszteknél. Na, ez már nálam bőven elég, hogy valami gusztustalan legyen.
    A kiábrándulással nem értek egyet, az eladások nem ezt mutatják. :)

    [ Szerkesztve ]

    Honor 90 12/512GB / Honor Magic Watch 2 / Samsung A13 3/32GB

Új hozzászólás Aktív témák