Új hozzászólás Aktív témák

  • WhiteWalker

    nagyúr

    válasz #40993792 #4049 üzenetére

    Én egy 2 éves HTC Desire-vel küzdök..eleinte nem tűnt fel a kevés memória (148MB) ,de találtam egy tetszetős romot , szép lassan kezd megtelni..sőt ki is dobta a felkiáltó jelet,hogy már csak 15MB szabad helyem van... ,ráadásul ugy , hogy használom az a2sd appot és sok minden át van helyezve az SD-re... :((( lassan egy hete küzdök más romokkal,telepítgetés stb...kezdek beleunni...találtam egyet ami telepítéskor symlinkel az SD-re helyezi a memóriát,csak ez meg 4.0.2-es és ha jól tudom ez már 2 magosakra van megírva..mintha egy picit fogná is a telót...itt vetül fel a kérdés,hogy ez miatt vegyek egy új telót??? Mert arról sehol nem beszél senki,méla hallgatás van,hogy ha az user használja a telót,appokat telepit fel,az szép lassan felemészti a szerkezetet... :W Mondhatni elég szar a memória elosztás...ezen nem akarnak változtatni esetleg?? :U
    Van választásom, lehet venni új telót amibe már van min. 1 giga memória , de azért nem adnék ki több tizezret,miközbe van a kezembe egy jól müködő eszköz... :U

Új hozzászólás Aktív témák