Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • iMaverick

    addikt

    válasz CoolBoy323 #32554 üzenetére

    Nem kötözködésképp, de...

    1, a fényes hátlap általában csúszós is. Namost ha izzadékony a tenyered (mint nekem) akkor kellemetlen. Főleg ahogy a betonra esik a telefon. (Az előző Haipai-t sikeresen elejtettem. Mák volt, hogy nem lett baja.)
    2, a csökkentett órajelet ott veszed észre, hogy 720p-re van lekorlátozva mind a film felvétele, mind a lejátszása. (Persze OK, ha ez nem fontos, akkor nem probléma.)
    3, olyan nincs, hogy tökéletes rom! Maximum Te pont nem használod azt a részét, ahol ez előjönne. Az Amoi-hoz is már nem tudom, hanyadik gyári (!) rom jött ki...
    4, főzött rom. No igen, ez megint csak egyéni preferencia kérdése. Személy szerint nem bánom, ha van miből választani. Az Amoi-ra megcsinálták a MIUI-t, ráültették a Samsung S4 kinézetét Touchwiz-estűl, plusz vannak kevésbé "átszabott" verziók is, ha valaki nem akar ekkora "ugrást". (Pl. CRT animáció, százalékos aksi kijelzés, stb.) Nem olyan nagy baj az, ha van választék! :R

    "Sokkal könnyebb gazdagon boldognak lenni, mint szegényen" (Moldován András)

Új hozzászólás Aktív témák