Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • istnag

    addikt

    válasz zolszi #18334 üzenetére

    Bedove X12Első benyomásom az volt,hogy nagyon akad a launcher. (Apex, Nova és a gyári is):
    -A megoldás a Nova launcher+meg kell emelni a CPU minimum órajelét (jelenleg 384000),az animációk kiakapcsolása.
    Aksi:
    -Páromnak nincs mobilnet,de wifin sokat használja,így 1-1,5 nap.
    Kijelző:
    -Én amoledhez tudom viszonítani,így a következő a véleményem, fekete nincs,szürke van,betekintési szöget nem néztem,de nem lehet túl acélos. A fényerő elég jó.
    Kamera:
    -Ha jók a fényviszonok elég jó,de nagyon mos a szoftver. Vaku kb a nullával egyenlő.
    Ház:
    -Hátlap erősebb nyomásra kicsit nyikorog,de ez csak nálam.A telefon meglepően könnyű.
    Szoftver:
    -Magyar nyelv van, Android verzió 4.0.9 :DDD ,a legnagyobb gondom az,hogy nem tudom kikapcsolni az animációkat,azok nagyon erősek. Netezésben,facebookon,meglepően jól teljesít.
    -Wifi:
    Ettől féltem a legjobban,alaptalanu,teljesen jó.
    -Hangszóró,mikrofon:
    A hangerő megfelelő telefonáláskor a másik felet jól érteni, a vonal tiszta. Zene hallgatáskor nagyon nagy meglepés ért,hangszórón keresztül nagyon jól szól,nem annyira doboz hangja van,mint a telefonoknak általában.

    Összbenyomáson az,hogy nincs mit tagadni érezni rajt,hogy "kínai",de 30000 Ft-ot teljesen megért,lassan sikerül számomra is elfogadható állapotba hozni. Párom semmi pénzért nem adná oda senkinek.

Új hozzászólás Aktív témák