Új hozzászólás Aktív témák

  • janaman01

    addikt

    nos megérkezett a jiayu s3...

    pár infó igy kapásból.....googli nincs rajta, root viszont igen, azt be lehet kapcsolni a fejlesztői lehetőségeknél.
    első kézbefogásnál, kellemes , nem nyikorog , jók az illesztések stb....nekem most van egy coolpad f1 em is ahhoz tudom igazából hasonlitani...nos a szinek ? hát szebb a fehér mint az f1 en pedig attól el voltam ájulva...inkább az f1 tűnik "kékesebbnek" ez mellett.
    GPS . pillanatok alatt bepozicionálja magát és ha beviszem a kecóba ( vályog) még ott is tartja , ahol már a coolpad rég elvesztette a jelet !!!!
    telekomos 4g megy :)
    pár fotó vaku nélkül vakuval meg kint...döntse el kinek mi a jó....
    hangszoró hátul ...hát szokásos nem voltam tőle elájulva, hogy 2 db is van benne..:) füleden lévő hangszoró jó hangos érthető a másik fél.....
    alsó gombsor világitás nem túl erős de sötétben elég...led visszajelző viszont erősebb mint az f1 é...egyelőre zölden virizsolt :) ( nem fogadott hivás)

    antutu 41 valahányszáz...nem érdekel túlságosan..( a rendszer gyors gördülékeny)

    egyszóval nem bántam meg hogy ezt választottam mindennel együtt 215 dodo volt 260 as árfolyam mellett még...)
    egyelőre ennyi igy hirtelen felbontva a csomagot )
    a playt és társait majd rávarázsolom valahogy...

    [ Szerkesztve ]

    /tudom hogy nincs igazam, de attól még nem tévedek/

Új hozzászólás Aktív témák