Új hozzászólás Aktív témák

  • #01993216

    törölt tag

    Üdv!

    Kis segítségre szorulok! Leportoltam magamnak egy Galaxy S4 UI-s Star ROM-ot a THL W100-as telefonomra. Minden jól működik, kivéve 1 dolgot. Nem megy ROOT.
    Ezerszer csináltam már, eddig mindig mindennel elsőre ment, de ezzel nem.

    Kábeles megoldás nem ment. Letöltöttem a Framaroot-ot. Szépen kiírta, hogy Success, indítsak újra. Újraindítás után a Root Checker azt mondja, hogy nincs ROOT-olva, viszont a Superuser alkalmazás nem azt mondja, hogy nincs SU telepítve, hanem azt mondja, hogy a SU bináris elavult, frissíteni kell. Persze a ROOT-os alkalmazások, mint pl. a Root Explorer nem mennek.

    Gondoltam semmi gond, frissítünk. Megkerestem az utolsó SU binárist, CWM-ből feltelepítettem, szépen le is futott hiba nélkül, de újraindítás után ugyanez a helyzet.

    Rosszul csinálok valamit? Vagy eleve azért nem frissül a SU bináris, mert ki sem ROOT-olta a telefonom?
    Valakinek valami ötlete? Nincs kedvem minden apró módosítás után újratelepítgetni a rendszert, hogy lássam a végeredményt, egyszerűbb kicserélni a fájlt. Ezért lenne fontos a root jogosultság.

    Egész délelőtt ezzel szórakoztam és már ideges vagyok, mert sehogy sem megy, hiába bújom az XDA-t is. :W :W :W

Új hozzászólás Aktív témák