Új hozzászólás Aktív témák

  • smilecat

    aktív tag

    válasz DJGABI #8454 üzenetére

    Nézd, megpróbálni megpróbálhatod, a cucc megjön csak lassan.
    Ott is van olyan védelem mint a paypalos vásárlásnál csak escrow-nak hívják (vagy hogy) és kiterjed ha jól olvastam bizonyos bankoknál az átutalásra is.
    ez a cég: Desoon Technology Co., Limited [link] - mikor még én rendeltem 97.4%-on állt most 96.9%-on!
    Nem véletlen az esés, ezt mind a lassúságukból szedik össze meg, hogy nincs raktárkészletük és amit szereznek azt is lassan. Én nézegetem egy ideje a feedback résznél az írásokat, no nem a fő oldalukon hanem a termékek alatt, az magáért beszél. Ott az igazi értékelés nem amit ők mutatnak!
    És ezt minden ilyen cégnél érdemes áttanulmányozni, igaz én is utólag tettem ezt meg mikor az istenért sem akart megjönni a telóm. De megjött és ez a lényeg, áfa és vámmentesen.
    Szóval érdemes átgondolni.

    ilyeneket fogsz ott látni: (persze van sok jó értékelés is)

    "This shop do not have phones in stock, Carefull !!! "

    "this people do not have phones in stock, Carefull !!! they will send anything to get money !!!"

    "Parcel was lost and there was a very long time. And for a long time to wait the right product."

    "My client was very upset - not shipped the seller, does not communicate, in an order for the purchase of put a fake tracker package. I had to withdraw the money and close the order. So sorry."

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák