Új hozzászólás Aktív témák

  • indigo

    aktív tag

    válasz fecg21 #738 üzenetére

    Én egy ehhez nagyon hasonló típust vettem (s820). Annyi a különbség, hogy az enyémben sgx531-es grafikus chip van. Nem tudom, hogy gyakorlatban mi a különbség a két GPU között, papíron az sgx531-nek 1db Texture Mapping Unit-ja van és 128bites adatbusza, az sgx535-nek meg 2db TMU-ja és 64bites adatbusza van.
    A tapasztalatom a készülékemmel kapcsolatban, hogy a 2.3.4-es android nagyon jól illeszkedik a hardverre. Programok megnyitása és bezárása gyors, tehát nem kell várnom, hogy pl. kilépjek valamiből, stb. Nem vagyok egy gémer, így a játékokat nem teszteltem le. Eddig egy SE X8-at használtam gyári 2.1-gyel, majd nemrég tettem fel 2.3.7-et rá, de nem nyújtott akadásmentes felhasználást. Antutu Benchmark-kal lemérve mindkettőt közel azonos pontokat kaptam, mégis az új telefonom sokkal gördülékenyebb.
    Visszatérve a telefonodra, szerintem jó választás, csak az ára kicsit magas. Főleg, hogy hónap végére/következő hónap elejére már itt lesznek az újabb maggal (MT6575) szerelt telefonok ugyanennyiért. Lehet várnod kellene kicsit.

Új hozzászólás Aktív témák