Új hozzászólás Aktív témák

  • Bferibörs

    addikt

    válasz hungobungo #69335 üzenetére

    Lehet sok hülye kérdést fogok feltenni,bocs nem értek hozzá abszolúte,szeretném megtanulni :R

    a teló : Alcatel OT-8008D Scribe HD elvileg MediaTek MTK6589 proci

    Ha csak az eredeti custom rom-ot mentem le Recovery-ben akkor minden cucc mentődik a telefonról amit gyárilag rápakoltak ? Később ha gond van a telóval vissza tudom pakolni esetleg számítógépről is ? ( ha a Recovery nem működik a telón) ?

    erre gondolok : Eredeti/Custom ROM lementése
    Lementett eredeti/custom ROM visszaállítása
    Vagy ettől még nem tudom életre kelteni a telefont ha pld. a Recovery sem működik rajta ?

    ( jártam úgy telóval, hogy Recovery <3 valami jelent meg de a nyelv választáson kívül-azt sem választotta ki- semmit nem lehett vele csinálni ott megállt ,ki sem lehett kapcsolni, ilyen problémát szeretnék pld. megoldani mentéssel)

    Nem értem miért kell az MtkDroidTools-t használni, cappa72 leírásából ez nem derül ki számomra sajnos-zöldfülű vagyok teljesen e téren. Rootolni nem akarok csak egy mentést készíteni ha gondom van vissza tudjam pakolni , tabletnál csináltam frimware cserét az ment egyszerű volt- telónál nem lehet frimwaret készíteni (gyári nincs) ami .img kiterjesztésű és azzal megoldani a vissza állítást esetleg gyárira ?

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S23 ultra, Xiaomi 12T, Blackview Tab 18, Lenovo P2 dual

Új hozzászólás Aktív témák