Új hozzászólás Aktív témák

  • nimfas

    addikt

    válasz Groovebaby #48622 üzenetére

    Nem ugrok neked.... csak azért sem ;)

    Mindössze kifejtettem, hogy az 1280x720-hoz képest az 1920x1080 felbontás 150%-os növekedés, amihez a jelenleg kapható 4x1,2-es procit figyelembe véve (1,2x150%) 1,8-as proci kéne ugyazon teljesítményhez... továbbá a GPU rész sem annyival erősebb mint kéne, legalábbis gyanítom :)

    Pixelben meg 921.600 VS 2.073.600 itt pedig 225% az eltérés....

    Azért tegyük hozzá... a megfizethető kínai telókba (nálam ez a határ olyan 50-60eFt körül van) nem a csúcs CPU+GPU párost pakolják bele... ;-)

    Nekem a HTC Sensation volt az első Androidos telóm... de hogy még egyszer nem adok ki 100eFt-ot telóra az is biztos :-)

    Szerk:

    citkar: tök igazad van... asszonynak is most néztünk telefont... ő is pofára vesz telefont, meg hogy kitartson 1-2 évig, én csak levezettem, hogy látni nem fogsz difit a két felbontás közt 5" méretben, max a tudat.
    Megjegyzem én is úgy választanék telefont, hogy hardverre is legyen jó... de jól is nézzen ki. Aztán hogy kinek mi néz ki jól az megint szubjektív :-)

    Jelenleg... ill 1-2 éve az Angry Bird volt a legmenőbb game... most jött ki a Star Wars 2 része... azzal nyomom, de most is vannak olyan progik amik megakasztják a telefont... és gyanítom a fejlesztés nem áll meg, a későbbi játékok mégnagyobb cpu+gpu-t követelnek majd... na majd ott lesz eltérés a felbontás miatt...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák