Új hozzászólás Aktív témák

  • Tristis

    őstag

    Szerintetek érdemes a Huawei Ascend Y300 30e Ft-s kártyás árához képest 4-4,3 col magasságában másik telefont újítani ennyiért, hogyha nem akarok 3D-s játékokkal játszani? A Dual sim jó lenne mondjuk az biztos. Fényképeket tekintve talán a Huawei a legjobb bár a Jiayu G2 se olyan rossz. Rendeltem egy G2-őt, csak nem jött meg és most hogy ennyit esett az ára meggondolandó. IPS kéne.

    Ezeket találtam nagyjából:
    - Lenovo A390 23e Ft vámolás után: olcsó, TFT :(, kis akksi :(
    - JIAYU JY-G2 28e Ft vámolás után, nem beszél angoltot :(
    - Lenovo A800 34e Ft vámolás után, 4,5 col, klassz hátsó rész, megfelelő akksi
    - ZTE V956 32e Ft vámolás után, 4,5 col, kicsi akksi :(

    és végül egy csúcs ezekhez képest (de kihasználnám-e valaha a tudását?! Ram miatt mégis ez kellene?! de miért is?!) AMOI A862W 38e Ft vámolás után.

    Azt hiszem nem szánnék 30e Ft-nál többet egy telefonra, hiába több ram és mindenféle. Nem hiszem, hogy valaha is nyomkodnám annyit. Jó lenne a két sim, mivel lehet venni ugye telenof sim kártyát és akkor a mobilnet gombokért meg van oldva. Sajnos flottás vagyok, így nem tudom megoldani a jelenlegi sim-emmel, mert nagyon nehéz rá mobilnetet varázsolni... A Jiayu G2 van valahol ott, mint a Huawei Y300, ha jól látom. Mit gondoltok, nehéz a döntés...

    [ Szerkesztve ]

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák