Új hozzászólás Aktív témák

  • Agyzuzo

    addikt

    válasz Taktoj #127207 üzenetére

    Ez a Thor? Csak mert nekem Apollo Lite-van és ha 100%-osan leteszem éjjel az asztalra, reggelre 98-99%-on találom. És bitang gyors telefon, egyszer nem volt még hogy megröccent volna, pedig szépen tele van pakolva appokkal. Nekem egy bajom van csak vele, hogy nagyon csúszik a telefon - lehet az én bőröm miatt, elég száraz, de tok nélkül nem mertem kézbe venni, mert féltem hogy kisiklik a kezemből, annyira nem tapad a hátlapja. A gyári fóliát én lehámoztam egyből, arról nem tudok nyilatkozni és pár hét után tokba költözött, szóval karcolódások sincsenek rajta. Én elégedett vagyok vele, jó kis teló, nem kiemelkedő semmiben, de szépen, gyorsan teszi a dolgát, nem fagy, nem akad, nincsenek mindenféle fura hibák. A hangminősége lehetne jobb telefonáláskor (túlságosan behallatszódnak a környezeti zajok a hívott fél visszajelzése alapján) és lehetne hangosabb, metrón-buszon már nem nagyon hallom a hívót még max. hangerőn sem (Lumia 640-em volt előtte, ott ez a két dolog sokkal-sokkal jobb volt). Ja, meg a kamera is lehetne acélosabb, de az ebben a szegmensben általában amúgy sem szokott sikerülni a gyártóknak.

    Listen up, maggots. You are not special. You are not a beautiful or unique snowflake. You're the same decaying organic matter as everything else. ::: http://meatytears.hu :::

Új hozzászólás Aktív témák