Új hozzászólás Aktív témák

  • b0bcat

    addikt

    Egy kis tömör összefoglalás a Bluboo Xfire készülékről:

    - tartozékok: töltőfej (<1A) és USB kábel (fehérek); fülest nem adnak hozzá, de talán nem is baj, viszont egy szilikon tokot mellékelhettek volna; a kijelzőn jó minőségű fólia van
    - külső: nagyon vékony, kecses, szépen lekerekített készülékház, kifejezetten kellemes kézben fogni; kicsit kisebb, mint a legtöbb 5 colos készülék
    - hardver és operációs rendszer: butított MT6735 SoC, 1 GB RAM (indulásból 700 mega szabad), 8 GB ROM (ebből több mint 3,5 MB szabad); a kis felbontás ellenére néha meg-megdöccen a rendszer, de összességében semmi gond a sebességével (játékokat nem próbáltam); 5.1-es, magyarul jól tudó rendszer fut a készüléken, elvileg 64 bites változatban
    - kijelző: qHD felbontású, de egyáltalán nem zavaró (a Cubot X12 képe nem volt ilyen szép - vagy a fólia rontja el ott), jó betekintési szögek, nagy fényerő
    - telefonálás és hangminőség: a telefonálás minősége bőven hozza az átlagot, nem doboz hangú, de pl. a Mlais MX Base-től elmarad; a külső hangszóró csak szoftveres javítással hangos eléggé; fülhallgatóval a zenehallgatás minősége átlagon felüli (a 150 USD-s mezőnyt tekintve is)
    - adatkapcsolatok: a wifi erős, a GPS jól működik, 4G-t nem próbáltam
    - kamera: ha van elég fény, akkor elfogadható képeket készít, de a segédfénye - miután sárga színű - elég gyenge, tehát csak a "vakura" nem lehet jól támaszkodni, ha sötétben akarunk képeket készíteni (akár közelre); a videófelvétel rendben van
    - akkumulátor: közel 2500 mAh-nyi töltésnek voltam szemtanúja, de hiába érte el a töltöttség a 100%-ot, nem állt le a töltés, de itt levettem a töltőről, így csak azt mondhatom el, hogy egyrészt legalább a 2,5 Ah-s kapacitás valósnak tűnik, illetve az elmúlt bő egy hétben tapasztaltak is azt mutatják, hogy üzemidőben erős a készülék

    [ Szerkesztve ]

    Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

Új hozzászólás Aktív témák