Új hozzászólás Aktív témák

  • San398

    őstag

    válasz xenom0rph #23226 üzenetére

    Nem igazán jól emlékszem de hátha segít: PC-n regisztráltam, feltelepítettem a tabletre az amazon programját, majd beléptem tableten. Megpróbáltam letölteni a SAS Survival Guide-ot, ekkor kiírta, hogy az account-on nem teljes(vagy valami ilyesmit) ekkor a tableten megnyílt a böngészőben az amazon oldal, ismét be kellett jelentkezni. Az account beállításokba kerültem ott elkezdtem mindent kitölteni szépen mígnem a bank kártyát nem kérte ekkor bezártam a böngészőt. Átmentem PC-s amazon-ra. Előhoztam a SAS Survival Guide-ot, jobb oldalt egy narancssárga gomb van "Get now with 1-click" ezt megnyomva ugyancsak jobb oldalon megjelenik "Where's my app?" ahol le van írva, hogy az androidos eszközön, hogyan lehet letölteni az app-ot. Előfordulhat, hogy valamit kihagytam. De többször kiléptetett, majd ujra belléptem PC-n és tableten is az amazon-ba. Akkor jó ha PC-n az appra kattintva a jobb oldalon megjelenik az "Compatibility with your devices" alatt az androidos eszközöd!
    Bocs de ennyit tudtam segíteni.(ennyire emlékszem)Nem figyeltem rá, hogy mit, mikor és miután csináltam!

    -----====A jóban az a rossz, a rosszban az a jó, hogy minden múlandó.====----- PÜ-re illik válaszolni!!

Új hozzászólás Aktív témák