Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz TooN #20483 üzenetére

    Lehet azért nem kapsz választ, mert nem igen érthető a kérdés. (legalábbis számomra)

    Mit jelent az, hogy a névjegy outlookal szinkronizál? A legjobb tudomásom szerint 3 helyre tudsz névjegyet menteni.
    1. sim kártya, nem tudom mire jó manapság, név és szám menthető
    2. telefon memóriája, telefoncserénél macera van, hogy ezek is menjenek át a másik készülékre
    3. google fiók, ez automatikusan szinkronizálódik

    Fizetős alkalmazást találtam már, ami ide oda rakja a névjegyeket, de szerintem ez sem "átrakja", hanem újra létrehozza, majd törli amikor mozgatod a névjegyet.

    Én kizárólag a 3. helyet használom, igy bármelyik számitógépről elérem a névjegyeim és a telefonomon is, könnyű szerkeszteni a névjegyet, cimkékkel ellátni, stb.

    Szerintem te a 2.-es ablak mögötti zsákbamacskára mondod, hogy az szinkronizálódik az outlookoddal. Ennek a vegyes használatnak nem sok értelmét látom. Ha az outlookomba is szeretném látni a névjegyeket, akkor egyszerüen összeszinkronizálom a gmailt az outlookal. (akár kézzel, export, majd import), de biztos vagyok benne, hogy van rá app ! (a nokia pc suitja is megcsinálta valahogy, pedig ott még egy nokia telefon is bezavart a képbe :D)

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák