Új hozzászólás Aktív témák

  • axioma

    veterán

    Elore is bocs, ha szerintetek ezt latnom kene az osszefoglalobol, de nem (es azokat mar neztem).
    Tehat eddig volt egy z1c-z3c telefonom, elotte milestone2, mindig olyan volt a gyari email kliens, hogy
    - kezelte a corporate mail-t (exchange)
    - kezelte a nem gmail hanem sajat domain lev.cimemet imap-on keresztul
    - a kettot egyesitett nezetben lathattam
    - van hozza widget
    - a widget is tudja az egyesitett nezetet
    - a widget az egyesitett nezetben tudja az olvasatlan(nak jelolt) email-ek elore sorolasat, datum szerint csokkenoen (friss olvasatlan elol, de a tobbi 'elintezesre varo' is ott van keznel, szem elott
    - ertesites az uj email-rol
    (bonusz lenne, ha mindig csak a legfrissebbrol, okosora miatt, de azt ezek nem tudtak, mindig minden olvasatlant ujra feldobott)
    Jelenleg P10, android 7. Itt a gyarival csak kulon tudtam a ket cimemre kitenni 1-1 widgetet, az alkalmazas is csak valtogatva tudja a ket fiokot megjeleniteni, es nyoma sincs az olvasatlanok elore hozhatosaganak.

    Elore is koszonom, ha tud valaki egy olyan alkalmazast, ami a korabbira minel tobb pontban hasonlit!
    (kieg. NEM akarom az egeszet behuzni a gmail ala, azt tudom hogy kb. hozna ezt, de most az a kerdes, hogy alkalmazas van-e, sajat heppem hogy nem akarok a gmail-be bekoltozni)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák