Új hozzászólás Aktív témák

  • punky10

    addikt

    válasz LonGleY #11155 üzenetére

    Nekem működik..
    Sőt, feltettem tabra, és a nagyobb felbontás sem hozta zavarba, bár az meglátszik, hogy kissebbre lett megirva. De megy. Régebben már nem tudom melyik verziot használtam, nem volt semmi probléma a működés közben. Nem átfogo tesztet csináltam, csak azt kerestem(keresem) hogy számonra, az én zenehallgatási szokásomhoz melyik a legjobb. Pl ezért nem vettem észre a JetAudio scrollozása közbeni lagokat(több, legalább 20 fájl lapozásakor szaggat) mert nem ömlesztve tárolom a zenéket. Albumokat, mappákat teszek fel a telora, ugy is hallgatom őket. Ezt az Xplay nálam simán birta, illetve birja most is, a HSZ irása közben is az működik... :)
    Ezeket a zenelejátszokat, amit ajánlottam, azokat mind használtam is jopár napig. Nem ugy ajánlok appokat, hogy hallottam roluk. Ha valami probléma jelentkezett volna nálam, akkor nem ajánlottam volna senkinek. Mint pl a TTPod. Eddig ajánlgattam, mint egy jo ingyenes playert. De a multkori (kb 1 hete) frissités ota mindig fel akar mászni a netre, frissülni. Még engedném is neki, de nincs friss verzio, a Play már nem ajánlotta fel. Most jegeltem, lehet, hogy nem a progi bűnös, csak valamelyik témája, de amig ki nem deritem, addig nem használom(és nem is ajánlgatom...)
    Nem tufom mi lehet a gond, szerencsére van választék. Remélem előbb-utóbb megtalálod a Neked megfelelőt! :)
    Ami működik is... :D

    Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

Új hozzászólás Aktív témák