Új hozzászólás Aktív témák

  • prime_adam

    aktív tag

    Akinek van már Google Play developer accountja tudna segíteni pár kérdésben a regisztráció kapcsán? Nem akarom elszúrni, mert folyamatosan fizethetek érte.

    Igazából a Google Dev account és Google account közötti kapcsolat nekem nem tiszta. Ami fontos, hogy céges accountot nyitnék.
    1. Azt írja, hogy a Dev account és Google account végérvényesen összetartozik és nem változtatható. Egy business dev accountnál, ahol több felhasználó is lehet ez nagyon rossz gyakorlatnak tűnik, hiszen ha eltűnik a fő felhasználó az összes business adat és app megy a kukába. Vagy valamit nem jól értelmezek?
    2. A fenti gondolatmeneten létrehozok egy új google fiókot a business számára (más nevén, mert nem az enyém a business), de szeretném használni, mert én fogom feltölteni és kezelni a cuccokat, akkor attól félek, hogy bannol a google több fiókhasználat miatt.
    3. Végezetül amikor hitelesítésnél kérik a személyit, most a google account adatait akarják ellenőrizni vagy a play developer-nél megadott adatokat?

    Teljesen kavarnak tűnik nekem ez az egész, mintha összemosnák az egyéni és céges dolgokat. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák