Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonio

    senior tag

    Sziasztok,

    A közeljövőben a szüleimnek (60+) kellene venni valamilyen tabletet a két otthoni 1000 éves laptopot leváltandó.

    ebben kérném a segítséget.
    Átnéztem az összefoglalót ami részben választ kaptam a fő kérdésemre azaz érdemes felső/csúcs kategóriában gondolkodni ha hosszabb távú termék támogatást (ill lassúbb avulást) szeretnénk. (és a szüleim is úgy vannak hogy többet is kifizetnek csak működjön ... )

    Nekünk nincs még hosszú távú tapasztalat. Feleségemnek van egy Ipad mini kb 2 éve (minden szuper vele) én meg egy monstrum Dell M4800 az az ölemben is elvagyok pár éve és még elég lesz pár évig...

    szóval ha veszünk egy jelenlegi felső/csúcskategóriás készüléket odaadjuk szüleinknek akik jobbára böngészésre, videó hívásra (gyerekek unokák)+képnézegetés/készítés, esetleg játék (apukám :DDD által) használnák, hány év míg nagy valószínűséggel nem fognak gondok a jelentkezni? fontos lenne a stabil működés mivel nem tudok bármikor a segítségükre lenni (Bp vs Vidék)

    Nem vagyok elfogult se IOS se Android felé, a kis ok a,miért Android felé hajlok :anyukám nemrég kapta meg első Samsung okostelefonját amit már jól kezel (úgy ahogy) és nem akarnám egy totál más IOS el bezavarni szegényt.

    a családban több IOS es termék van és a feleségem Ipad je is stabilan teszi dolgát remélem egy felsőbb kategóriás android is tudja ugyanezt (?)

    felső kategórián felül
    a SIM foglalat nem fontos de a normális (min 5 megapxel) es előlapi kamera (videóhívásokhoz), és ~10" kép átmérő igen .
    Így hirtelen ezt a 3 márkát (4 típust) néztem ki árukeresőn. 100+ Ft környéke nagyon max 150 e Ft
    Huawei MediaPad M2 10.0 4G 64GB
    ASUS ZenPad 3S 10 Z500M-1H026A
    ASUS ZenPad 3S 10 Z500KL-1A023A
    Samsung T820 Galaxy Tab S3 9.7 32GB

    [link]

    csak nagyjából futottam át teszteket persze Samu nagyon szuper, de amennyivel drágább annyival jobb stabilabb is hosszabb távon (terméktámogatás stb)? Asus tesztben valahol olvastam hogy nem stabil akadozik, de másnál pl semmi gond nem volt ...

    mennek még lefele árak a nyáron? meddig érdemes várni?

    köszönöm a segítséget

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

  • Antonio

    senior tag

    válasz phoenix1989 #76624 üzenetére

    Köszönöm

    9.7-10.1 átmérőre volt a szűrés az árukeresőben M5 meg 10.8. (nem is gondoltam hogy nagyobb méretkategóriában van termék elfogadható áron.)

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

  • Antonio

    senior tag

    válasz t72killer #76626 üzenetére

    Szia

    S4 Tab érkezés alatt mi értesz (ha netán van bennfentes infó)? pl.: Augusztusi szeptemberi IFA bemutató

    Samsung 65KS8000, Denon AVR-X2400H, White Heco Music Style 500 front, Heco MS Center, Heco MS 200F Satellite, Sub: Dynavoice T12, Zidoo X9S, Synology DS216+II, Dell precision 4800

Új hozzászólás Aktív témák