Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cidalain

    veterán

    válasz Fredo78 #79850 üzenetére

    Lenovo M10 nem nagyon kapható itthon értelmes boltból.

    Teclast, Chuwi ajánlható, több embernek is van innen különböző fajták, annyira nem panaszkodnak. A rózsaarany/fehér készülékház azonban erősen lekorlátozza a lehetőségeket. szilikon tok nem megoldás elfedni a fekete hátlapot?

    2/16-os tabot nehogy vegyél 60-70 körül, 100 dollárért már van kínából Teclast P10, ami mondjuk kis felbontású, de legalább fehér (bár a hátulja fém - azaz ezüst színűnek hat a képeken).

    Teclast M20 típust pl még érdemes említeni 150 dollár alatt, némely stock képen még a színe is jó lehet, másokon meg full ezüst a hátlap. most én nem tudom eldönteni, hogy a kínai melyik képen cseszte el a fehéregyensúly beállítást, a leírásban meg nincs a színre utalás...

    Itthon az alsó polc 10" esetén 50-nél kezdődik 2/16GB és 1280×800 px felbontással. 1920×1200px 60 körül kezdődik, Huawei Mediapad T5, de sötét színű, de ez már inkább a középső polc szerintem.

    RAM, felbontás, szín választási sorrendet állítanék fel, ha én döntenék. Ha a szín az elsődleges szempont akkor nincs mit tenni, olyat kell venni, és annyiért, ami elérhető fehérben, hiába csak kis felbontású, vagy kevesebb ramos.

    (#79851) LukréciaBK
    Lenovo tab4 10, Huawei Mediapad T3 10 - belépő szint, 4 magos soc, 2 GB ram, 1280×800px képernyő
    Huawei Mediapad T5 - közepes szint, erősebb soc, jobb felbontás, 3GB ram, de akciósan is majdnem 60k.

    [ Szerkesztve ]

    >> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

  • Somatom

    veterán

    válasz Fredo78 #79850 üzenetére

    A Teclast T10 -em fehér elejű, króm szegéllyel és szürkés árnyalatú hátlappal.

    Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

Új hozzászólás Aktív témák