Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hviktor90

    csendes tag

    válasz Syz #38610 üzenetére

    Rákerestem magyar oldalakra, ahol foglalkoznak konkrétan ezzel a tablettel. Mivel az eredmény nulla és mivel Európában sem forgalmazzák, kevés az infó róla. A gép maga nagyon megtetszett, mindig is akartam egy ilyen kínai olcsó, de "powerful" tabletet. Tesztek, vélemények, eredmények ide-vagy oda. Az enyém tegnap érkezett meg. :) Gyártól által módosított 4.2.2 Jelly Bean Androiddal jött. Ma tesztelés alá vetem (tegnap csak kibontottam), tervezek írni róla, esetleg még videó összefoglalót is készíteni, hogy legyen egy támpont a honfitársainknak. Szabadidőm függvénye. Üdv!

  • hviktor90

    csendes tag

    válasz Syz #38610 üzenetére

    Egy Visture V97 HD boldog tulajdonosa vagyok majdnem 4 hónapja.
    Custom ROM-okkal jól teljesít. A jelenlegi kasty-xoro-pad9720qr-422-20140123-al hasít. A Mali400-at és a RK3188-at önmagában nem tartottam eddig elég erősnek egy "Retina-like" kijelzőkhöz, de ez a ROM már egész jól kezeli a hardvert, így a megjelenítést is. Akksija révén tényleg kb annyit bír mint egy Ipad (10 óra aktív használat). Kamera nem nagy szám (egyik sem), hirtelen kell rögzíteni valamit arra elég illetve skype-ra is, az Autofocus átlagos, láttam már rosszabbat is. A 10 pontos multitouch-ot azért kétlem, de ha tiszta a kijelző, illetve a fólia akkor egész jól érzékel a kapacitív kijelző. OTG kezelés kiváló, kis energiafogyasztású pendrive-ok, egerek, billentyűzetek elsőre, gyorsan működnek. 3G-s modemek közül eddig csak inviteles Huaweyt próbáltam. Azzal nem ment, de ez az invitel rém gyenge login-szoftverének köszönhető, ami firmware szinten beleavatkozik a modem működésébe -.- (lenne rá hack, de annyira nem volt fontos, hogy kipróbáljam). Tetszik hogy kétoldalt van a hangszórója, ha úgy fogod mint ahogy egy ipadet is kellene, tényleg stereo amit hallhatsz és -hozzáteszem- elég hangos a gyári hangszóró. Jack kimenetre nem ad ki folyamatos jelszintet, ez külön tetszik, mert nem sistereg/súg folyamatosan ha be van dugva valami (ergo kicsit odafigyeltek az árnyékolásra talán), a droid a kimenetet felkapcsolja ha valami média vezérlőt indítasz, majd a média hangja mellett észrevehetetlen, kínai tervezéshez képest jól szól. Kijelző fényereje messze veri az összes eddig általam látott tabletét. Betekintési szög tényleg 170 fok körüli, minden irányból. Leírása szerint 1,8 Ghz-en fut max a procija, Antutu szerint csak 1,6. De eddig minden játékhoz és szoftverhez elegendőnek tűnt. 1080p-s mkv-val már megküzd néha, de tömörítés kérdése. A ROM-ok pedig csak fejlődnek, szóval előbb-utóbb... Külön kiemelném a gyári tokját, igényes műbőr, de tényleg. Továbbá tetszett hogy európai F csatlakozós töltőt küldtek hozzá lakhely címem alapján. Nem szabvány méret ezért picit lötyög a konnektor foglalatban, de én értékelem, hogy legalább próbálkoztak. :) Hardveres hangerő szabályozó gombok nálam pozitívum, viszont gyenge műanyag vázas kivitel, lötyögnek. -> Ez nem tetszik. Kijelzőre fóliát nehezen találni, más típusokat nézegettem, remélem egyszer találok rá mostanában, mert a gyári fólia elkopott már ennyi idő alatt.
    Hirtelen ennyi jutott eszembe, órákat tudnék még gondolkodni miket írjak ide, lehet már nem is érdekes számodra az info, de gondoltam közbeszólok, mert nem láttam eddig magyar kollégát posztolni erről a tabletről. Véleményem szerint ennyi pénzért ebben a kategóriában nagyszerű vétel ez a gép. Jelenleg kihasználatlan a masinám, lehet eladom.

Új hozzászólás Aktív témák