Új hozzászólás Aktív témák

  • m_kovacs

    tag

    A 1394-es bejegyzésben tett kérdésemre nem reagált senki.(még nem érdemeltem ki a segítséget?)
    Akkor most csak úgy írogatok: ma egy hivatkozásban szerepelt "Create an bootable micro SD card" téma.
    Két problémám van vele.A BootcardMaker program win8.1 alatt már kétszer (mert az oktondi a saját kárán sem tanul!)
    tönkretette a második hhd-met.Kiválasztottam az sd kártyát,kijelöltem az u-boot.bin -t,megjelöltem hogy format,majd MAKE.
    Szépen particionálta a fizikai 2-es hdd-met.Sőt még le is formázta.Néhány hét múlva újra nekikezdtem,(gondolván, hogy valamit biztos elrontottam).Gondosan, mindent ellenőriztem, kiválasztottam az sd kártyát,kijelöltem az u-boot.bin -t,bejelöltem hogy format, majd make.Amikor feljött a formatálást végző ablak, azt látom hogy a fizikai kettes hdd van kiválasztva.(na ezt nem ellenőriztem amikor először csináltam!) Most a formázást nem végeztem el értelemszerűen, de már késő volt, particionálta a
    hdd-t.
    A másik gondom, hogy a hivatkozott leírásban szerepel,hogy "copy all the firmware files to micro SD card........"
    ezek közt van egy file, az unlock_autoscript, amit a "barátom" sem talál sehol.Akkor most hogyan tovább.Az sd kártyát megcsináltam(nem részletem hogy) de mit is másoljak rá?
    m_kovacs

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák