Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz Abu85 #2777 üzenetére

    Igen,és e közben a "csúcsmodell" egy rakat gyermekbetegséggel küzd ,ezt is tegyük hozzá... felőlem rakhatnak akár 50GPU-t is a nyákra,de addig amíg nincs közös memóriaelérése addig nem lehet egyenértékű egy single gpu-s megoldással,lehet ezt csűrni csavarni de bizony ez az igazság.Ameddig AFR-t használnak addig meg is maradnak ezek a gondok,gyanítom még majd csúcsosodnak is,ha majd elérünk oda hogy több gpu tud dolgozni azonos képkockán akkor azt mondom ejha,ez már valami!

    (#2778) Oliverda

    Valóban volt yorkom,és valóban nem volt nativ 4magos,de arra nem emlékszem,hogy magonként bele kellett volna tolnom 1G ramot,vagy hogy akár olyan lapot kellett volna néznem amin 4 memóriavezérlö is van,hogy ne fulladozzon valamelyik mag,gondolom érted mit akarok írni..

    (#2783) BMW001

    Az rendben van,hogy neked bejött a multiGPU.Gondolom sehol nem tapasztaltál semmi gondot...sőt a fogyasztás is rendben volt,csak ezt nem mindenki tapasztalja így,gondolom ezzel nem mondok újat..Nekem is volt jó néhány több kártyás rendszerem,és találkoztam elég sok problémával,habár most is ismét sli-n töröm a fejem,nem mondanám azt hogy én nyugodtan ajánlom mindenkinek potn a fentebb említett problémák miatt.

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák