Új hozzászólás Aktív témák

  • adamssss

    veterán

    válasz HSM #7204 üzenetére

    Az a baj, hogy el kellett adjam a PC-m. Januárban megyek haza utána kell vagy PC-t vagy konzolt vennem.

    Pc-ben egyre inkább egy kaveri+valami HD9xxx-ben kezdtem el gondolkodni, csak az a baj, hogy maximalista vagyok, és ennek a párosnak tuti lesznek olyan játékok amik megfekszik a gyomrát. Viszont egyre kevesebbet játszom, tehát fölöslegesen nem szeretnék kiadni százezreket, viszont ha leülök, akkor menjenek a game-ek FHD-ban stabil 60 fps-el, Full-on. És pont ezért jött képbe a PS4, mert 120E Ft, és végül is amire nekem kell arra tökéletes. 7 évig (vagy ameddig el nem romlik) nem kell hozzányúlni, és minden játék maxon fog futni rajta, és 3-4 évig biztosan szebbek, de legalább ugyan olyan szépek lesznek rajta a, mint egy 300K+-os PC-n. Egyedül a játékok árai riasztóak egy kicsit, meg a leginkább a kontrollertől félek, hogy meg tudom-e szokni, mert világ életemben PC-s voltam.

    Abu:
    Igen főleg a grafika miatt lenne jó a PS4, az exclusive címek annyira nem hoznak lázba. A kérdés, hogy ebben a körben a PC-k mikor érik be a konzolok grafikai szentjét, ha egyáltalán még nem tették-e meg. A másik meg az, hogy annyit lehet hallani a borús PC jövőről, hogy egyáltalán nem biztos, hogy most jó befektetés lenne egy PC. Lehet, hogy az AMD-nek bejön majd ez az APU-zás, de lehet, hogy holnap kitalálnak valamit az Intelnél és az AMD mehet a levesbe. Sajnos pont most (amikor nekem kéne dönteni) :) áll a legnagyobb váltás előtt az ipar, és egyelőre mindenki csak tapogatózik a jövő felől. Szóval ami szerintem biztos az a konzolok jövője, de ez is ugye kérdés, mert teljesítményben a PC-k már most sokkal erősebbek.

    Na most legyen okos az ember... :)

    Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

Új hozzászólás Aktív témák