Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyul105

    senior tag

    válasz mozso #22224 üzenetére

    Ugyanez jutott eszembe az "1 hét próbagari" hirdetéseknél.

    Nem hiszem, hogy nem lehet halálra kínozni egy cpu-t vagy akár egy gpu-t. Főleg, ha direkt csinálja az ember.
    (Mondják, hogy a belső védelem olyan jó, hogy direkt sem lehet, de cpu-ra látunk példát... vajon vidkarinál mi a helyzet?)

    Én ezért nem adnék próbagarit, max a szemem láttára...

    Ráadásul, ha elromlik 3 nap alatt, komolyan visszaadja az illető a pénzt? Erről vajon írnak szerződést?
    Én tuti nem írnék ilyet senkinek, bár nem tudom, mennyi idő kikényszeríttetni egy szerződést. :F

    [ Szerkesztve ]

  • Timer

    veterán

    válasz mozso #22224 üzenetére

    Eddig elég sok mindent adtam el aprón, de mindig gyári garanciával még. Nekem ne hozza vissza senki, pont amiatt, amit írtál. Ha nincs rá garancia már hivatalosan, akkor én sem adok. Ha nem kell, majd elviszi más. Ha olyan a cucc, hogy lehetséges, akkor előtte futtatok tesztet, screenshotolok, stb.

    [ Szerkesztve ]

  • ricsip

    addikt

    válasz mozso #22224 üzenetére

    Ez kb. olyan szitu, mint amikor használt autót árulsz, és a cigányok elviszik egy körre, te meg palimadár nem ültél be legalább az anyósülésre. Majd amikor visszajönnek vele, mutogatják h. a hűtőtartályban motorolaj van, szóval hengerfejes szart akartál nekik eladni, és azonnal engedj 600 ezret a kocsi árából, "különben megszúrunk tesa"!
    Itt van a téma részletesen, aki még nem hallott volna róla: https://totalcar.hu/magazin/kozelet/2019/03/01/elfoghattak_a_hasznaltauto-eladokat_atvero_csalokat/

    Mi a megoldás: ha a kezedből kikerült a tulajdonod akár csak 1 pillanatra is, akkor már nem tudsz érte szavatolni. A másik ember akár szimpla ostobaságból, v. hozzá nem értésből, esetleg merő rosszindulatból szét is baszhatta végérvényesen az előtte még teljesen hibátlan terméket. Az életben érdemes bizalmatlannak lenni a másikkal, nagyon sok patkány féreg él ebben az országban is. A magántulajdon védelme minden ember saját jölfelfogott érdeke, aki nem így tesz, azt egész életében át fogják baszni. Most lehet h csak egy szaros 4790k-ról volt szó, de egy kocsi v. lakás is ugyanide esik és azoknál azért már más nagyságrendet lehet elbukni. Szóval termek hibátlanságát sajátmagd bizonyítod akár személyesen akár közösen hozott eszközzel. Amint kikerült a cucc a kezedből, onnantól felteszed a kezed h. bocxs nálam meg működött, te basztad el barátom. Hosszú távon csak ez a működő hozzáállás.

    -

Új hozzászólás Aktív témák