Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz kago akira #26625 üzenetére

    Nem találtam senkinél mint kiegészítő. Ezért írtam nekik.

    Lényegében annyi van, hogy leírtam nekik, hogy van egy ilyen típusú kártyám, a két ledes ventit le szeretném rajta cserélni nem ledesre, lehetséges, ha igen mennyiért? Lehetséges, ennyiért, küldték a pp fizetést.

    Kifizettem, vártam, erre, írták, hogy intézik, vártam, nem történt semmi.. Rájuk írtam, hogy mizu van, fizettem, erre jött a válasz, hogy jah bocsi, küldik, és küldték a számlát. Megnéztem a számlát, ledes ventilátor volt rajta. Mondom szuper, de nem ledeset kértem.. Erre jött a válasz, hogy oké, nem gond, cserélik majd, ha megjött..

    Megérkezett, 1 ventilátor volt a csomagban, a ledeset küldjem vissza a Cseh RMA központba, és küldik a cserét. Mondom oké, de 1, nem szeretnék még egyszer 25$ szállítási költséget fizetni, 2. leírtam, hogy 2 ventilátor kell, erre egyet küldtetek..

    Most eljutottunk oda, hogy küldtek TNT futárt a ventiért, és elvileg kapok 2 darab nem ledest az 1 ledes helyett.

    Nekem ez így egyszerűbb volt, mint most vergődni azzal, hogy valakinek ne legyen gépe a csere idejére, csak, hát kicsit mellényúlt a kis kínai...

    Tuti megértette, mert amikor küldtem neki egy SCRShoot-ot arról, hogy mit kértem, utána már nem győzött elnézést kérni, és magyarázkodott, hogy megoldják...

    [ Szerkesztve ]

    Véleményem szubjektív...

Új hozzászólás Aktív témák