Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Ren Hoek #1334 üzenetére

    Erre mondtam, hogy a tuning eléggé felejtős. Lassan fél MHz-eket emelgetnek, gondolom nem így nyomnák, ha lazán bírná a gpu és csak a hűtés/TDP lett volna a limit.
    Azért az Accelero-s mérésre kíváncsi leszek, de max 1400-ra tippelnék és azt is plusz fesszel. Az meg akkor sokat nem jelent. Ha ingyen van persze jöhet, de custom OC+hűtés felárakkal a hajukra kenhetik a +10%-okat. :) Felette (vagy már itt is) a fogyasztás is elég véleményes lesz már.

    Az alap tuningpotenciált leszámítva amúgy nekem is a 4850-em jut eszembe róla. Kapott nálam is Accelero S1-et, vezetőezüst vmodot és 850-en, vörös izzás közepette, kb. 1.6-1.7x fogyasztással durva kis kártya volt. :D A különbség csak annyi, hogy vmod nélkül is ment volna 750-en ami a „szokásos” +20% az alap 625 felett.

    Ha hasonló lesz a 470 akkor asszem én ebben is a már lassan általános koncepcióm követem: legolcsóbb értelmes hűtésű custom + alapfeszes tuning vagy minimális tuning+alulfeszelés. A hangtalan sweet spot.
    (Hol vannak már a Celeron 650@1050, az említett 4850 @850 vagy épp a 9500Pro@9700 lehetőségek… :) )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák