Új hozzászólás Aktív témák

  • xatos3

    senior tag

    válasz atiska007 #5630 üzenetére

    csak épp onnan nem fogsz úgy kapni 3 év garit mint az Atitól, én is tőle vettem tegnap a vga-t és mint számítógép boltot eladóként és szervizesként megjárt ember, valamint jelenleg gépparkokat üzemeltető rendszergazda, hidd el hogy megérte az a felár a megbízhatóságért, még a kis füzetet is megmutatta ami a dobozban van hogy ezzel kiterjeszthetem a garanciát a gyártónál

    ismerősömmel ma telefonáltam 3 hete szopatja a bestmarkt hogy 3adjára csúszik le a várólistáról mivel nem is léteznek azok a vga-k kb, meg szerinted hogy lehet majdnem egy egész áfányi a különbség? ez mind határon áfa úsztatott szürke importos cucc

    ráadásul tudom hogy melyik nagykerből vannak a kártyák, nekik is nagyon megbízható a garanciájuk,
    ha meg - lekpogom nem kívánok neki rosszat - felhagyna a hardver értékesítéssel még mindig érvényesítheted a gyártónál a garit

    épp nyüstölöm a p8dfa xfxet a gépemben énis
    amúgy az előző kártyám a gigabyte 7970 ghz oc is ekkora, de járt már a gépben 1 napra 5890es dupla gpus kártya az még annél is nagyobb :DDD :DDD

    [ Szerkesztve ]

    [Noctua NH-D15 Chromax.Black] [RYZEN 5900X] [ASUS X470 PRIME-PRO] [ASUS TUF 6700XT OC 12GB] [32GB CORSAIR VENGEANCE SL 3600] [LIAN LI O11 DYNAMIC XL ROG] [szerver: synology DS923+]

Új hozzászólás Aktív témák