Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ÁdiBá

    addikt

    válasz SSJmeszes #14870 üzenetére

    Nekem a StarCraft 2 ben van problémám a 12,11 BETA11 driverrel.
    Amit már furcsállottam hogy bekapcsoltam a számítógépet, feállt a rendszer és elkezdett hangosodni a felső videókártya, mondom ez marha érdekes.
    Hallom hogy egyre jobban pörögfel a ventilátor, majd ekkor megnéztem a CCC, és látom a kártya terhelése 50-80% között mozgott asztalon.
    Mondom, elindítok egy játékot hátha majd eszébe jut vissza venni az órajelket.
    Tolok egy Sc2 (StarCraft2 gyorsan). Menüig jó volt, viszont ahogy elindítottam a játékot 3 másodperc múlva megállt, majd kifagyott.
    12,11BETA11 driver nálam úgy müködik hogy kikell kapcsolnom a CF-et indításkor, majd bekapcsolom. Beáll normális órajelre a két kártya és lehet játszani. Viszont ha nem kapcsolom ki a CF-et minden ujraindítás után akkor bármelyik játékot elindítom azonnali fagyást okoz.
    Persze Win8-at használom, GHZ Edition BIOS a két kártyán, és csak is beta driver...
    Így minden adott a katasztrófához.

    Elsőnek azt hittem hogy valamelyik kártya döglödik esetleg tényleg a driverral van gond vagy esetleg a GHZ edition bios. Visszapakoltam gyorsan a Win7-et, kifogástalanul müködik minden a 12,11 BETA11 cuccal.
    Úgy hogy a Win8-ra még nem igazán dolgozott a csapat szerintem...
    Vicc, Win8 kezeli csak a DX11,1, de driver *meghalassza a gépet. Érdekes ez az egész..
    Várok, jobbat nem tudok! :B ;)

    [ Szerkesztve ]

    ÁdiBá

Új hozzászólás Aktív témák