Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    válasz Silentfrog #6361 üzenetére

    K végződésű APU-kal tudsz így variálni,ami tuning program rendelkezésre áll az nálam
    Asrok extrame utility AXTU az másra nem jó mint alulfeszelni a procit.
    Ha a szorzót állítgatod annak semmi értelme nem történik semmi,bár kiírja ,hogy a sebesség visszvéve ,de a valóság az nem az.
    Ez egy A8-3820-as proci alapórajelen ,az az 2500Mhz-en 1.2V-on stabil volt teszt szerint,szerintem meg nem 1 hónap és jöttek a hibák.
    A tunning programba lejjebb viszem a szorzót akkor FSB-re pakol,úgy hogy az alapórajel marad.
    Tehát ez így nem működik,hiába mondogatod,nekem 2 hetente,hogy nálad így megy,nálam meg nem.
    Tudom hogy csak jót akarsz,én meg kevesebb fogyasztást
    Ezek az értékek teljesen gyáriak,nincsenek a hátárok feszegetve,ez tuti.
    Tudnék mesélni ,a barátom üzletében hány és hány APU-t vagy Phenomot teszteltünk(tesztelt) alulfeszeléssel.
    rövid távon jó eredményeket értünk el,de hosszútávon sok "elszállt",ill már csak az alap fesznél nagyobb Volton volt hajlandó dolgozni,alap órajelen.

    1-2 bírt többet. Tehát ez is olyan mint az OC vagy megy vagy nem.

    Ha már a 800Mhz-et kifogásolod 1V-on ,mindenre elég nekem.
    TVtunerHD megy róla,film tökéletesen,Office pörög,nettel ez persze lassabb ,de nem zavaróan Brazosom volt 1.5 évig.
    így viszont gyári értékeket használok,nem teszem tönkre,kevesebbet is eszik,gondolom 2000Mhz 1V vagy 800Mhz 1V között van azért fogyasztás különbség 800Mhz javára kisebb.

    Ramokat sem húzom meg 1600-ról 1866-ra számottevő különbség nincs,nem ér annyit szerintem,bár majd kipróbálom.

Új hozzászólás Aktív témák