Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3dsnake

    nagyúr

    válasz HeavyToys #5625 üzenetére

    A monitor EZ lesz. (ez az egyetlen, amiben biztos vagyok :D)

    Hmm... Az alaplapot nem tudom, EZ végülis 5k-val olcsóbb, mint amit kinéztem Asus-t... Proci szinte biztos, hogy 3870K (lehet, hogy nem fogom kihasználni, de jó ha van tuningpotenciál...)

    Ram az 1866-os HyperX, táp is kb megvan, hogy mi.

    Lényegében az alaplap és a ház kérdőjeles még. A8-ból ugye érdemes megvenni a legnagyobbat? (Bár nagyon tetszik a 65W TDP-s változat ebből a szériából, de az viszont szorzózáras)

    Fő(bb) felhasználási területek: photoshop, fullhd filmek, vmennyi játék (nem zavar ha nem megy maxon, csak fusson folyamatosan), zeneszerkesztők (flstudio, pár vsti, talán timecode rendszer is). Ezért gondoltam jó választásnak a Llanot, mert elég sokoldalú cucc, ha meg nem elég játékra akkor kap majd később egy 6670-et. : ) Nincsenek túl nagy elvásársaim, ha közepes felbontással (pl 1440x900), medium beállításokkal élvezhetően tudok játszani újabb játékokkal, akkor már teljesen elégedett leszek. (És ezért gondoltam a K-s procira, ha vmi miatt mégis húzni kéne az fsb-t, gpu-t.)

    Viszont sokat menne a gép, ezért fontos az alacsony fogyasztás idle-ben (ha csak steam letöltés megy, stb...), valamint hogy csendes legyen (éjszaka).

    Silentfrog: pre-pasztázott hűtőnél simán megoldom a gépösszerakást, csak eddig nem tudtam, hogy létezik ilyen. Remélem ezek nem "sülnek" rá a procira.

    Taifa Díaz: ez elég durva, haver is hasonlóan járt, még a proci lába is elgörbült... :\

    Amúgy minden tanácsot, véleményt szívesen fogadok! Köszi mindenkitől, hogy ennyire segítőkészek vagytok! : )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák