Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darmol

    senior tag

    válasz MZperX75 #4810 üzenetére

    Nem tudom segít e, de szerintem nem a géppel van a probléma. Írom nálam mi a helyzet, egyébként mostanában sok máshonnan is olvastam megegyező tünetekről. Amúgy nekem nem Brazos van.

    Jelenség:
    Hirtelen megszűnik internet kapcsolat. A netkapcsolat nem megszakad (unplugged, piros kereszt) hanem nem elérhető (valami más, sárga felkiáltójellel).
    Orvoslás:
    Kihúzom a netkábelt, várok pár másodpercet, visszadugom. Kapcsolat helyreáll.

    Megfigyelésem szerint csak a Win7 (nekem 64 bites van) alatt fordul elő. XP alatt nem jelentkezett. (kettős oprendszer a gépen). A gép vásárlása után jó pár hétig nem volt ilyen problémám, ezért gyanítom, hogy valamilyen kártékony program állhat a háttérben. Vírusirtó nem talál semmit, de amúgy sem hiszem hogy klasszikus vírus a kártékony progi, lehet valami Win telepítés is. Nem tudom hogy Win7 frissítés orvosolja e a dolgot.

    [ Szerkesztve ]

    Aki azt mondja "nem tudom elhinni az igazságot" az naiv. Aki azt mondja "nem akarom tudni az igazságot" az ostoba. Aki azt mondja "az igazság tilos" az gonosz. Aki azt mondja "én határozom meg az igazságot" az beteg.

Új hozzászólás Aktív témák