Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MZperX75

    addikt

    válasz sysrq #3348 üzenetére

    " Én legalább évekkel hamarabb rájöttem praktikus egy letöltőgép, kis fogyasztással. Ha te azt a konfigot járattad 7/24-ben azon csak szörnyülködni tudok, és remélem nem sokan csinálják utánad."
    Évekkel ezelött nem,volt aktuális ez a non-stop online.Akkor nem számított annyit a gép fogyija,most ha kell mindenhonnan elérem az adataim,nem kell laptoppon vagy bármi máson cipelnem.
    még egy okos telefonnal is elérhető!
    fél 3/4 éve kezdődött ez az online mizzéria nálam+torrent +gyors net,és a számlán meg elszörnyedtem! 8500ft!!!! csak a gép+net horror.
    És amint látod nem kell csúcs gép,hogy ez az összeg kijöjjön.
    (23.000Ft ,volt de ez 2 háztartásban,mostmár külön villanyórán vagyok,és a brazosnak hála nekem is megállt 8000Ft-körül) ,tehát nem évekig fizettem nagy összeget,hanem csak néhány hónapot!igaz az általánydíjas végelszámolásnál fog kiderülni hogy mennyi az annyi,mert nyári időszakban a légkondim ,nem a legkevesebbet fogyasztja.Idén hála 1 hetet ment max.
    OFF
    "Okoskodni!" sajna ezt elírtam érthető módon a következő kétkedő deriklensnek szántam aki próbállta magyarázni,hogy valmi nem stimmel ezzel amit írtam.
    OFF
    No mindegy!
    Azért írtam le a Brazos,és az aztali gépem fogyasztásadatait mert,ha valaki gondolkodik ilyesmin, akkor ezeket a fogyasztási mutatókat kaphatja,és ilyen meg olyan fentartási költségekkel számolhat hosszú távon.
    Egy normál asztali konfigurációhoz képest,még az ilyen extrémfelhasználásnál is!
    nembeszélve a kérdésemről amire ugye választ nem kaptam,de kédkedést(ne vedd magadra)+fikázást viszont annál többet.
    Jó ez a fórum,de nekem tapasztalatról írjanak,ne elfogultságról,irigységről,vagy okoskodásról.
    OFF
    a kérdés még mindig ugyanaz,mivel lehet ennek a BRAZOSNAK még lejjebb vinni a fogyasztását?
    SSD-vel tapasztalat?
    THX előre is...... :W

Új hozzászólás Aktív témák