Új hozzászólás Aktív témák

  • zotyesz66

    őstag

    válasz zotyesz66 #2093 üzenetére

    Nem értem mi van ezzel. Tulajdonképpen minden OK, a gép teljesen stabil és nem is lassú, de a videók hardveres gyorsítása nem akar menni. A webes gyorsítások mennek, a Flash is. A vicc, hogy első telepítésnél nagyon szépen ment a madaras Killa Sample, most meg bármit csinálok, MPC-HC alatt akad mint a fene és VLC alatt kép sincs csak zöld pacni. Elég sok mindent végigolvastam már és nem tudom, mit tegyek, szerintem driver gond lehet, csak az az egyetlen ami különbség az első telepítéshez képest. Jelenleg 11.5-ös Catalyst van fönt és a 11.4-essel ment szépen. Viszont ez nem elérhető az AMD oldaláról.
    A gép: Asrock E350M1/USB3, 4 giga Kingmax, 60 gigás noti vinyó, ViaLAN EPC3 mini ITX ház paneltáppal és Win7 Ultimate 64 bit van fönt, mint először. Vistával is próbálkoztam, azzal is használható volt. A másik, hogy ha telepíteném a Catalyst-ból a South Bridge drivert, hanyatt dobja magát BSOD-val a Vista is és a hetes is. Felélesztés után az eszközkezelőben minden USB eszköz sárga felkiáltójeles és csak rendszer visszaállítással lehet újból működésre bírni őket. Tapasztalt más is hasonlókat vagy garanciális ügy?
    Baromira tetszik a kis gép különben, de pont a lényeg (a HD videók) nem megy.

Új hozzászólás Aktív témák