Új hozzászólás Aktív témák

  • nbalus2k

    csendes tag

    Üdv!

    Sikeresen beüzemeltem az E350M1-es lapkát és nagyjából meg is vagyok vele elégedve. Viszont olyan jellegű problémám van a lapkával amit többen is írtatok.

    A gép melegszik. Hogy? Ötletem sincs, mert a gépet szétszedve az eszközök normális hőmérsékletét érzem (langyosak).

    hdd ~30 C - rendben hőérzetre is
    memória - iszonyat nagy hűtőbordák vannak rajta és szintén csak melegek
    alaplap ~39 C - rendben
    processzor ~50 C - viszont ezt nem érzem a bordákon + 49-50 között mozog és ennyi...
    magonkénti hőmérséklet ~72 C - hát ezt meg végképp nem tudom hova tenni + 70-73 között mozog és szintén ennyi...

    Processzor ventilátoron kívül van a gépben 2db venti egy 12cm + 8cm - es Scyte ezek is rendesen halkan pörögnek és rendesen érzem, hogy fújják ki a HIDEG levegőt.

    Én is kapjam le a bordákat és pasztázzam újra valami rendes cuccal a dolgot? Tipp? Mert nonszensznek érzem, hogy alaplap és proci között 11 C és Processzor és Mag között 22 C !!! szerintem hallatlan.

    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Még +1 kérdés a gép teljesen jó, viszont én azt tapasztaltam, hogy a gép processzora túl sokat "gondolkozik" és folyamatosan 30-40%-on megy és nem tudom, hogy mi, mert nem felhasználói alkalmazások. A felhasználói programok szerintem pedig szintén durván leterhelik pl.: uTorrent 10-30%között.

    Erre valakinek 5let?

    Köszi:
    Bálint

Új hozzászólás Aktív témák