Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikrofon

    veterán

    válasz copass #59083 üzenetére

    még mindig nem érted...
    a te képednek a színei,( amit példaként raktál és ami szerinted jobb) is sz@rok voltak... alkalmatlanok egy jól sikerült végeredményhez..... többi meg csak magyarázkodás.....

    ha már példával akarod alátámasztani a hibát, akkor az legalább legyen jó.... különben semmi értelme és csak önigazolás önmagadnak.... és még hiteltelen is....

    lehet itt te stílusodat is használni.... ez csak téged minősít.... de teljesen felesleges... ettől nem lesz jobban igazad.... vagy nem tűnik tőle határozottabbnak és igazabbnak az érved.... nagyobb tanító sem leszel tőle, de még elismertebb se....
    tanuláshoz meg főleg nem szükséges....

    tudod nem a vélemény a probléma, hanem a stílus, vagyis stílustalanság... ebben is lehet fejlődni..... nem csak fényképkészítésben és kidolgozásban....
    az meg nem lelkizés hogy valaki jelzi , hogy problémás a stílusod..... meg még elég sok véleményezés stílusa itt... ezt ugyanúgy el lehet/kell fogadni, mint az idelinkelt képekkel kapcsolatos problémákat.... ezek ugyanúgy tények mint a képekkel kapcsolatos észrevételek, hibák....

    jah és részemről itt a téma zárva, mert leírtam a véleményemet. Megérteni, "jólérteni" a te feladatod....

    [ Szerkesztve ]

  • marcitp

    őstag

    válasz copass #59083 üzenetére

    Mutasd az “alapot” “ a volna mire” légyszi, tök komolyan mondom! Egyszerűen kell, hogy a stílusod mellett hiteles legyél! :) így absz nem vagy az. :) meg hogy nem szánok rá félpercnél többet: annyit meg minek? :D

    Pont Speedfire- nek volt olyan képe, én is elvacakoltam vele vagy félórát, pedig van dolgom. :D de tök jó volt, mert látszott a lényeg, és meg is köszönte. :)

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

Új hozzászólás Aktív témák