Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • torzo

    Ármester

    válasz rottenbull #48315 üzenetére

    Azt hiszem az új élménynek nevezett valami nem más, mint a jelenkor görbe tükre. Az illető alkotó is erre dolgozott rá az esztétikailag semmiképpen sem pozitív vakuzási technikájával. Az ábrázolt torz világot sikerült még torzabbá, még visszataszítóbbá tennie, nyilván ez is volt a célja, ha így nézzük, eredményesen, hatásosan csinálta/ja.

    Ettől még nem kell követendő példának tartani a fotográfiában. Megismerni persze érdemes, de hogy ebből tanuljunk, nos, ezzel a gondolattal, tanáccsal nem értek egyet.

    Szerintem te kevered a "konzervatív nézetet" az esztétikával.

    Az pedig, hogy mi a fotóművészet, azt a magam részéről nem is merészkedem definiálni, mindenesetre meglepődnék, ha az utókor számára ez a "polgárpukkasztás" a művészet kategóriájába sorolódna.

  • marcitp

    őstag

    válasz rottenbull #48315 üzenetére

    Én kb úgy látom, ahogy torzó leírta.
    hidd el, nyitott vagyok! :) sőt, lehet, holnap is megnézem a sorozatot, de ha sokadjára sem találok benne követnivalót, számomra értéket, akkor.....
    megnézem később is. Vannak ilyen fotósok, akiket "nem értek", de nem írom le őket (azért, mert letrolloztam, na de na :) .)
    Nekem ezek - egyelőre - mondhatnám, kicsit visszataszító képek, a világítástól kezdve, mondhatod, polgárpukkasztó művészet, nem annak látom.
    Nézd - nem is olyan régen - , volt szaró kutya képe is díjnyertes. Az is az volt?
    Részemről emésztem ezt a stílust vagy mit, de absz nem vagyok bezárkózva, éppen ezért is kérdeztem rá a stílusra, és köszönöm a válaszokat! :) Egyébként ez sztem nem is a klasszikus street, ez vmi más.
    Tényleg lehet, új dolgok születnek, de ebben a sorozatban én sok "jót" nem láttam, na de kocafotós vagyok, nem esztéta, elfogadom, és figyelek.

    https://www.flickr.com/photos/131261609@N06/

Új hozzászólás Aktív témák