Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rottenbull

    senior tag

    válasz rekid #48309 üzenetére

    En nem szoktam moralizalni ezen. Akarmilyen szinten is csinalja az ember a fenykepezest, arra torekszik, hogy az muveszet legyen, a sajat muveszeti termeke. A muveszetben nincs helye moralizalasnak szamomra. Ha igy tennenk, a mai kepek oriasi resze nem letezne. Sot, egy haborus kep sem letezne, nem lenenek sorozatok halalos betegekrol, idosekrol, gyerekekrol, stb. Oriasi veszteseg lenne.
    A baratnos es gyerekes peldara itt van ez a kep:

    Ezt egy vadidegen ember csinalta a felesegemrol es a nagyobbik fiamrol. En valamiert lemaradtam mogottuk es azt vettem eszre, hogy ez a tag az ut szelen parkolo kocsi ablakaban tukrozve csinalt egy kepet. Odaadtam neki a nevjegyemet es megigertettem vele, hogy atkuldi a raw-t nekem. Igy is tett. Mindenki mashogy all ehhez a kerdeshez. Azota a baratom is lett a tag egyebkent, es ha akkor feleslegesen feszulok, akkor ezt a baratsagot is buktam volna es vele egyutt azt, hogy bovult a latasmodom miatta.
    En nyugat europai varosban elek, itt akkor van privat zonad, ha negy fal kozott vagy. Igy is allnak ehhez az emberek. Az utcan barmi megtortenhet.

Új hozzászólás Aktív témák