Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g.killer

    aktív tag

    válasz marcitp #47622 üzenetére

    (#47621) grigo: :R

    (#47622) marcitp : Ne vigyük már el tök más irányba! Torzo-tol megszoktam az erős kritikát, most nem igazán tudtam helyén kezelni, ezért kérdeztem vissza, hogy miért nem jó? Hiszen ha nem kirándulás során kapom le, akkor lehet kötekedni a tetőablak környezetével.. :DDD Technikai bakival vagy komponálással. m3ss bele keverte a Torzo fotóit összehasonlításba az enyémmel, itt kezdődtek a bajok. Szerintem két teljesen különböző téma, összehasonlíthatatlan. Különben is hogyan tudnám felvenni valakivel a versenyt (sokkal fiatalabban), akinek jobb felszerelése sokkal több tapasztalata, és utazási lehetősége van?
    Ha szembe jön egy kép szerintem nem kell érdekeljen a háttere, de itt fórumon, ahol annyian vagyunk akit érdekel a mód, exif meg minden hasonló info ott azért fontos, hogy mennyi energia van egy adott képben, érdekes, mert pont egy másik képre kaptam meg tőled a kapás lövés jelzőt, ami a mesternek meg tetszett! :D Megosztóak a képeim.. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

Új hozzászólás Aktív témák