Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • g.killer

    aktív tag

    válasz Balinov #41153 üzenetére

    Köszi! :R

    A naplementésnél lőttem többet is, de bárhogy helyezkedtem az állvánnyal nem adta, utómunkánál ezt véltem a leg életképesebbnek.. Szélesebben vágva megnézem ezen vacilláltam egy kicsit én is.

    Igen én is csodálkoztam az f11-en, bár utólag belegondolva trehány voltam mert csak p-ben hagyva a tárcsát kaptam le mindent... de hát nem könnyű koncentrálni amikor az ember egy ilyen torony alatti 1,5m es gazban próbál előre juttni, mert ugye pont középről kel.. :DDD A gabonán ál meg már azon járt az agyam, hogy mikorra fogok haza érni mert szét baxta a sok gaz a lábam... :DDD
    A felső vezetéket direkt komponáltam bele mint a táj része fordulok 60 fok-ot és máris nem látszik.

    A tornyos vágásán én is gondolkoztam örültem, hogy oldalt is meg lett a szimmetria a vízszintes tartók miatt két oldalt de 1:1 est is kipróbáltam e mellet döntöttem de azért ránézek még egyszer LR-ben.

    A madaras valami minimal akart lenni, még a madarat is átültettem középre utólag mert ott jobban tetszet de én se láttam benne többet.

    [ Szerkesztve ]

    "A legjobb megoldás az, ha az ember talál egy számára elviselhető állást, amiből meg tud élni, és a maradék idejét és energiáját a fotográfiának szenteli. " (André Kertész)

Új hozzászólás Aktív témák