Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Novics

    senior tag

    válasz BigBlackDog #24347 üzenetére

    Köszi. Egy kicsit valóban erőltetettnek tűnhet a harmadoló, de szerintem nem olyan a téma, aminek jót tenne a középre komponálás. A gomba maga is aszimmetrikus.
    A vízcseppet nagyon egyszerűen, egy sima virág spriccelővel varázsoltam oda. Sajnos nagyon apróra porlasztott, ezért az eredeti terv nem vált be, kénytelen voltam egy cseppet rácsöppenteni.

    (#24353) mumk1 Nagyon tetszik a kompozíció, az meg, hogy infra rádob még egy lapáttal. :K

    (#24354) Saccco Na igen, ezzel a zöld háttérrel tényleg nem olyan jó. Viszont a szirmok színét valahová a kettő közé belőhetnéd. :DDD

    (#24362) Sam8888 A kutyukhoz nem tudok hozzászólni, és a többihez is csak hülyeséget tudok mondani. :D A pitypang elég kaotikusnak tűnik nekem. A háttérben lévő másikat sem tartom szerencsésnek, nagyon világít. Az utolsónál viszont nekem tetszenek a színek, de nagyon középen van. Egy kicsit nagyobb dof és szorosabb vágás jót tenne neki szerintem.

    (#24367) TheSilencer Ez aztán a gyors váltás! :DDD Van külön Pentax topic, ott majd jól megmondják, hogy milyen obikat érdemes venni hozzá. :K Nekem mondjuk a Pentax-A 50 1:1,7 van fent szinte állandó jelleggel.
    A képet én is megnézném színesben, már csak kíváncsiságból is. :B

    (#24380) Milán13 Valahogy nem érzem egyensúlyban a képet. Plusz nagyon fentről fotóztad. Gondolom állva. Le kellett volna guggolni, és jobban az útra fókuszálni.

    (#24393) jjeahh hcl és Balinov nagyjából elmondta. Fentről lehetne vágni, a felhőket durcásítani, az átjátszó tornyot eltüntetni. Sőt a jobb oldalon azt a háztetőt is. Ha részletgazdagabb lenne az előtér, akkor kifejezetten tetszene a textúrája. Főleg azzal a vonallal, ami a templomra mutat.

    És most már vissza kéne mennem dolgozni. :O

    A fontolva haladó. - 30 felett minden nap ajándék.

Új hozzászólás Aktív témák